پرش به محتوا پرش به سایدبار پرش به فوتر

چت‌ بات‌های هوش مصنوعی

چت بات‌ها برنامه‌های کامپیوتری ویژه‌ای است که از هوش مصنوعی استفاده می کند تا با افراد گفتگو داشته باشند، یا برنامه نویسان چت بت‌ها را طراحی می کنند تا از طریق شنیداری یا ورودی متن. شکل واقعی صحبت انسان‌ها را به عنوان یک نیروی کمکی تقلید کنند. در چند سال اخیر برندها به طور فزاینده‌ای از چت بات‌ها برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کنند و محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند.

Botsify

Botsify  یک ابزار بسیار آسان برای استفاده کسانی است که دانش زیادی در علوم کامپیوتری ندارند و برای استفاده از آن نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید. این چت بات به شما این امکان را می‌دهد که بر روی پلتفرم‌هایی مانند Facebook Messenger ، Slack و … بدون برنامه نویسی، چت باتی هوشمند ایجاد کنید. با قالب‌های قابل تنظیم و یک رابط بسیار ساده و به همان اندازه کاربر پسند می‌توانید تجربه بسیار جذابی را برای کاربر ایجاد کنید. به این چت بات می‌توان نحوه انجام گفتگوهای پیچیده در آینده را آموخت و این مسئله به یک کاربر اجازه می‌دهد تا مکالمه را در هر نقطه ای انجام دهد.

Chatfuel

Chatfuel یکی دیگر از پلتفرم‌های عالی و کاربردی و با قابلیت پیاده سازی آسان برای ساختن چت‌بات‌ها بدون نیاز به برنامه نویسی و بخصوص برای فیسبوک است. این پلتفرم که در سال 2015 معرفی شد، ابزارهای ویرایش متنوعی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید چت بات‌های خود را همانطور که می‌خواهید طراحی کنید و به شما این امکان را می‌دهد قوانین مکالمه‌ای را در داشبورد تنظیم کنید.

MobileMonkey

با این که استفاده از MobileMonkey برای مبتدیان آسان است، اما این پلتفرم دارای ویژگی‌هایی است که می‌تواند باعث ایجاد رفتارهای پیشرفته شود. به عنوان مثال، می تواند پاسخی که کاربر برای یک سؤال داده است را در یک متغیر ذخیره کند تا بعدا در پاسخ‌های بات مجدداً مورد استفاده قرار گیرد.

Aivo

Aivo در سال 2012 در آرژانتین و زمانی که بنیانگذاران آن به دنبال راهی برای برقراری مجدد ارتباط بین شرکت‌ها و مشتریانشان بودند، ساخته شد. این پلتفرم امروزه با داشتن دفاتر در نه کشور، یکی از بزرگترین و موفق ترین پلتفرم‌های چت بات هوش مصنوعی در جهان است و در سال 2018 بیش از 120 میلیون مکالمه به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در سراسر جهان انجام داده است.

مهدیار هوش افزا

شرکت هوش مصنوعی مهدیار هوش افزا از سال 1377 فعالیت خود را تحت عنوان گروه نرم افزاری بانک نرم افزار شروع و هم اکنون پیشرو در ارائه خدمات هوش مصنوعی به کارخانجات و … می باشد.

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی :

اصفهان ناژوان کوچه گلناز 39

دفتر دولت آباد :

منطقه صنعتی دو لت آباد خیابان امام خمینی بعد از اطلس 19

09930506834

خبرنامه
اینماد

تمامی حقوق محفوظ است © 2024  mahdiarhoshafza